Zadzwoń do nas

0048 65 545-39-39

Fax

0048 65 545-47-45

Komunikatory

TransId: 3129 Timocom: 270814

Godziny otwarcia

08:00 - 17:00

Napisz do nas

biuro@amitlogistics.pl

O Nas

Tutaj Państwo możecie przeczytać historię naszej firmy.

Wykonujemy transport krajowy oraz międzynarodowy. Organizujemy transport do wszystkich krajów Europy. Firma AMIT rozpoczęła swoją działalność na początku lat 80-tych. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży transportowej i spedycyjnej. Dzięki zaangażowaniu i odpowiedzialnemu zarządzaniu od samego początku cieszymy się renomą i dużym zaufaniem naszych klientów. Gwarantujemy najwyższy standard współpracy.

Specjalizujemy się w przewozach ładunków na naczepach typu firanka, chłodnia i izoterma oraz ładunków sypkich na naczepach typu wywrotka. Dysponujemy flotą nowoczesnych ciągników siodłowych marki DAF (klasy EURO 5, EEV, EURO 6) oraz własnym serwisem.

Transporty realizujemy zgodnie z międzynarodowym prawem przewozowym i konwencją CMR. Posiadamy Licencję Wspólnotową, ubezpieczenie OC Przewoźnika na kwotę 300.000 $ oraz niemieckie ubezpieczenie kabotażowe. Stosujemy się do obowiązujących w krajach UE rozliczeń zgodnie z ustawami Milog, Loi Macron, itp.

Dostosowujemy się do różnorakich potrzeb klientów. Nasz personel jest miły, fachowy i zawsze służy radą oraz pomocą. Wszyscy kierowcy pracujący w naszej firmie posiadają wieloletnie doświadczenie i bardzo wysokie kwalifikacje zawodowe. Cała załoga firmy AMIT w profesjonalny sposób dba o powierzone nam zadania. Dyspozytorzy pozostają w stałym kontakcie z kierowcami i na bieżąco sprawdzają lokalizację naszych pojazdów, co jest gwarancją prawidłowego przepływu informacji oraz przebiegu zlecenia.

W celu zapewnienia jak najwyższych standardów starannie dobieramy współpracowników oraz indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Jesteśmy skuteczni i godni zaufania. Zlecenia wykonujemy terminowo oraz zgodnie z wcześniej ustalonymi warunkami.

Jesteśmy wieloletnim członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce (ZMPD). W ostatnim czasie otrzymaliśmy certyfikaty Rzetelny Przewoźnik i międzynarodowy znak jakości TCC, gwarantujący rozpoznawalność marki w całej Europie.